זמן איכות

>

ציפורי לילה...

SHOW TIME...

|

מדיה ותיאטרון...

|

העצמת נשים

|

קולטורה וכל השאר...

|

ציפורי לילה...

|

רכילות

|


לדעת אשה....

בט'ו בשבט, תקופה של צמיחה ופריחה, בה בוקעים מאמא אדמה הזרעים, הפוטנציאלים הטמונים בה, מזדמן גם לנו, הנשים, הצוהר להתבונן בפוטנציאלים הגלומים בנו. כמו אמא אדמה, גם אנחנו, בוראות חיים מלאים...
21/01/2008
מאת: רחל חודרוב/ מרצה רב תחומית
אופנה
טיפוח ואיפור
סטייל
סקס +
זמן איכות
בריאות
אוכל
אמא'לה
הורוסקופ

 

רחל חודדוב, מרצה רב תחומית, פורשת לקראת ט'ו בשבט, את מגוון הדמויות הקיימות בנו, ומשמשות לחיי היומיום

 

בט'ו בשבט, תקופה של צמיחה ופריחה, בה בוקעים מאמא אדמה הזרעים, הפוטנציאלים הטמונים בה, מזדמן גם לנו, הנשים, הצוהר להתבונן בפוטנציאלים הגלומים בנו.

כמו אמא אדמה, גם אנחנו, בהיותנו בוראות חיים מלאים חייבות להיות הכל , כי הכל נוצר בנו.

אנו מגלמות בתוכנו עולם שלם של תכונות ויכולות המרכיבות פוטנציאל ייחודי לכל אחת.

המשימה להיות 'אישה שלמה' בעלת קריירה, אמא, בת זוג ,חברה, בת להורים, אחות ואישה מתפתחת דורשת מאיתנו להיפתח למרחב העצום ולכל התכונות הקיימות בנו- טובות ורעות כאחד.

הגמישות, אם התכונות הנשיות, מאפשרת לנו להתגמש ולהסתגל לכל המצבים והתפקידים להם זכינו: קיימות בנו דמויות נשים שונות, המשרתות אותנו בסיטואציות שונות בחיים ועלינו להיפתח ולהכיר בהן ובעוצמה שכל אחת מהן יכולה לתרום לנו.

מתוך קרוב ל- 50 דמויות מוכרות של נשים מהן, אתמקד דווקא באלו שקשה לנו להתחבר אליהן בשל מחסומים חברתיים, ולכן אנו נמנעות מהכוח שקיים בהן:

· האישה המזוכיסטית – היא הדמות המוכנה במודע להתמודד עם כאב וסבל כדי להגשים מטרות נשגבות בחיים . הריון ולידה הם אולי הדוגמא הבולטת מכול.

· האישה הקשה – הדמות המחושלת כפלדה לעצב את חייה כנגד הרבה התנגדויות בהם היא נתקלת.

· האישה הבוגדת – נשמע רע ? מתברר שלא תמיד. אישה זו בוחרת, למעשה, לבגוד בדעות או באמונות שאינן משרתות את מסע חייה יותר, כמו למשל, לבגוד בתפיסה שלהיות עם בן זוג זה לגדל עוד ילד, על מנת לראות בבן זוגי בוגר לכול דבר.

· האישה הנזירה – מגיעה בתקופה בחיינו בה אנו מתנזרות מתשוקות כמו שינה, אוכל, סקס והנאות נוספות ופותחות את הלב בגדול למען האהובים לנו, כמו הורים חולים, ילד נזקק, בן זוג בתקופה קשה ועוד.

· האישה הסגורה – משמשת אותנו בעיקר ברגעים בהם אנו נזקקות להעניק לאחר את מלוא ההקשבה ותשומת הלב. היא יודעת לסגור ולהתעלם לרגע מן הכאב הפרטי שלה, וכך היא מאפשרת את מלוא המרחב לתת ולהכיל את האחר.

· האישה הזקנה – אין לגיל הכרונולוגי השפעה על מחשבותיה והיא שולפת חוכמת זקנים מנבכי תודעתה.

· האישה הכועסת – אם נציב על סקאלה את הכעס מצד אחד, צדה השני תהיה האהבה. מן האישה הכועסת אנו לומדים, למעשה, כמה התרחקנו מלאהוב את עצמנו וכמה אפשרנו לאחרים למנוע מאיתנו יחס של אהבה.

· האישה התלותית – יודעת להתלות על אחרים בימי חולשה זמניים , כדי שתוכל להתחזק ולהיעמד במהרה על רגליה.

· האישה המניפולטיבית –הגיעה לדרגת אומן בלהבין את נפש האדם ולהפעילו לטובתה.

· האישה השתלטנית – שולטת ביד רמה באמונותיה.

· האישה הזונה – יודעת היטב את מרכולתה, יודעת מי היא ומה היא ומשתמשת במקום ובזמן הנכון והופכת אותה לעוצמה

ולכן, אישה הרוצה להיות שלמה וחזקה מול כל משימות החיים, היא אישה המודעת ל'נשים' הקיימות בה ויודעת כ'מלכה' כיצד להפעילן בהתאם לצרכיה ולסיטואציות בהן היא נתקלת בחיי היומיום. עליה להשתמש בנשים אלה בחוכמה ובאחריות כדי לא לפגוע בזולת.

הוספת תגובה

|

בחזרה לעמוד הקודם

|

שלח/י לחבר/ה

    תגובות
 מגע של אהבה מסאזים וסדנאות זוגיות פרטיות
0522958156 ‬‬www.vipmassage.co.il לפתוח את הלב להתאחד עם המגע.לאנשים שאוהבים מסאזים ארוכים. כל יום יכול להיות חגיגה. *פינוקים וחויה בסדנאות מסאז זוגי-לפנק ולהתפנק לתת ולקבל להרגיש ולהתרגש כמתנה,יום נישואים,יום הולדת ולחיזוק ושידוג הקשר הזוגי-לתקשר דרך הידיים ומגע מתוך מודעות,נתינה ואהבה.הסדנאות מפגש חד פעמי של כ 3.5-4 שעות. מסאזים *לארועים. *בטבע. *אישיים. *זוגיים. *חוייתיים. *בשיתוף בן הזוג. *לפתיחות גוף נפש. מטפל עם יחס אישי ואומן במסאז(s.m) ב- 7 טכניקות רפואיות וכלליות(צרפתי,שוודי,סיני,תאילנדי,הוואי,משולב,טנטרי,אבנים חמות,מוקסות סיניות,כוסות רוח,רייקי).לאיזון ושחרור הגוף,לרענון,כיף,הנאה ופינוק. בוגר:מדיסין,מאסטר ושלוס. תלמיד-זן,בודהיזם וטנטרה. *מיקום בראשון לציון עם פרטיות מלאה ובאוירה רומנטית.
 


לימודי קוסמטיקה | קורס איפור | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | פרסמו אצלנו | © כל הזכויות שמורות ליופי | support@yofi.co.il