+סקס

>

סקס זוגי

סקס

|

סקס זוגי

|

בינו לבינה

|


You Sexy Thing

טוני סופרנו הכי סקסי שיש. יאסר עראפת הכי לא סקסי שיש. מה הופך גבר מסתם גבר לגבר גבר? ריקי ברגר-גאנגנה, הכוהנת שלנו ניסתה והצליחה לפצח את קוד הגנטי ממנו מפיקים גבר סקסי. ניתן לנסות בבית.
12/09/2006
מאת: ריקי ברגר-גאנגנה
אופנה
טיפוח ואיפור
סטייל
סקס +
זמן איכות
בריאות
אוכל
אמא'לה
הורוסקופ


מה קורה גירלס?
כולכן מורעבות מהמאמץ להוריד שני קילו לקראת החגים בשביל שתוכלו להעלות בהן ארבעה? עזבו אתכן משטויות. במילא חורף עוד מעט ולא רואים כלום.
לפני כמה ימים עשיתי לי ככה יום חופש והתיישבתי עם קלטת של ארבעת הפרקים הראשונים של העונה האחרונה של 'הסופרנוס'. לדעתי זו אחת הסדרות הטובות ביותר בתולדות הטלויזיה ואני יכולה לכתוב עליה דפים על גבי דפים, אך לא לשם כך התכנסנו.
בזמן שהייתי עסוקה בין להיות נדהמת מהגאוניות של דיוויד צ´ייס, יוצר הסדרה, לבין להזיל ריר בכל פעם שראיתי את ג´יימס גנדולפיני, הידוע יותר בכינויו 'טי' או 'אנתוני' או פשוט 'מיסטר סופרנו', תהיתי לעצמי איך גבר כמו מר גנדולפיני ההורס נהייה כזה סמל סקס.
בינינו בנות, אם הייתן רואות תמונה שלו באתר הכרויות, הייתן מיד מוחקות את הכרטיס שלו. הוא שמן, קרח ובין לבין גם 'מטפל' באנשים ושולח אותם לעולם שכולו טוב והוא עדיין סקסי ברמות שלא ניתן לתאר. אני לא חושבת שיש אישה אחת שלא הייתה עוזבת את הכל אם טוני סופרנו היה מופיע בפתח ביתה עם טבעת יהלום ואלה מגואלת בדם.

ואז, תהיתי לעצמי מה בעצם גורם לגבר להיות סקסי. אם זה לא המראה, אז מה כן?
הקול, המבט, הגודל, הכסף?
אז להלן, בעיקר בשבילכם הגברים, מה עושה אתכם סקסים ומה ממש לא.

את הטור השבוע אני רוצה להקדיש לכל הגברים שחושבים שאבד כבר הסיכוי. ראו טור זה כביטול על כל מה שחשבתם שנכון. 

מה כן סקסי:
1. אנחנו אוהבות אתכם גברים גברים, אבל צריכות שתדעו גם להיות ילדים. השילוב הזה של בין גבר לילד גורם לנו להינמס ברגע ולרצות לטפל בכם כמו שכל ילד חולם שיטפלו בו כשיהיה גדול וכמו שכל גבר רוצה שיטפלו בו בשביל שהוא ירגיש גדול.

2. רגישות. לא יעזור. והכוונה היא לא לרגשנות. את הדמעות תשמרו לרגעים שאנחנו לא רואות. שניה אחת של רגישות משתלמת לחודשים של הנאה.

3. חוש הומור. אין דבר שמשתווה לגבר שמצחיק אותנו. זה כיף, זה קליל וזה סקסי בטירוף. אין הרבה שבאמת יודעים להצחיק. אם אתם חושבים שאנחנו מחייכות עקום, זה לא החיוך שלנו, זה חוש ההומור המטומטם שלכם. חוש הומור לצערכם אינו דבר נרכש. זה או שיש לך או שאין לך. (זה למקרה שתהיתם איך ציון ברוך יוצא עם כל הכוסיות של המדינה).

4. נדיבות. אתם לא צריכים להיות עשירים בשביל להיות נדיבים, אם כי כסף לא הזיק לאף אחת אף פעם. תבינו, אנחנו ישר עושות השלכה לסקס. אם אנחנו רואות אתכם מחשבים את הטיפ אחד לאחד, אנחנו כבר ישר רואות איך אתם מחשבים את הדקות שאנחנו נהננו לעומת הדקות שאתם. גבר שנדיב מחוץ למיטה, יהיה גם נדיב במיטה. ואין צורך לרדת לפרטים. לרדת לעומת זאת, יש צורך ועוד איך.

 5. כח. אין לי מושג מי המציא את הגבר המטרופוליטן החדש או איך שקוראים לזה, אבל כח עושה לנו את זה ובענק. גבר עם כח הוא גבר שידביק אותנו לקיר איך שאנחנו נכנסות הביתה ויזיין לנו את הצורה. וזה, סקסי למות.

אגב, כח זה גם לדעת להגן עלינו ויסלחו לי הפמינסטיות, ומצידי תתלשו את כל השערות מבית השחי שאתן לא מגלחות, אבל אין אישה שלא רוצה שיצילו אותה. 


 ומה ממש לא סקסי:
1. אינפנטיליות. סליחה, אבל ממש לא בא לנו לגדל אתכם וכשאתם מוצצים לנו את הפיטמה אנחנו ממש לא רוצות שתיזכרו באמא שלכם. תתבגרו ומהר.

2. אטימות. אין דבר שיותר מייבש אותנו, תרתי משמע, מגבר שלא מראה שום אכפתיות. זה יכול להיות בהכי קטנה, אבל תראו שאכפת לכם. מחווה קטנה מוציאה אתכם מה זה גדולים.

 3. קיבעון. אנחנו רוצות גבר שיבוא ויעיף אותנו לקיבינימט. מישהו שיפתיע אותנו כל הזמן. מספיק לנו עבודה של 9-5. אנחנו לא צריכות גבר שאנחנו יודעות בדיוק מה הוא עומד להגיד, מה הוא הולך לעשות ובאיזה יום הוא יזיין אותנו למשך שתי דקות וחצי בדיוק. אמנם ויתרתם על צלע אחת בשבילנו, אבל זה עדיין לא נותן לכם את הזכות לשעמם אותנו למוות.

4. טרחנות. אם אתם טרחנים עכשיו, איזה קטסטרופה הולכת להיות כשתהיו בני חמישים. גברים שחיים את הרגע, הם גברים שאנחנו יודעות שיעשו לנו את הרגע בכל רגע. טרחנים? אל טטרחו אפילו, חבל על הזמן שלכם.

5. חולשה. זה לא אומר שאתם לא יכולים להראות חולשה, אבל אם היינו צריכות לידינו סיסי, היינו הולכות עם אישה. אנחנו צריכות לדעת שבכל רגע נתון יש לנו על מי לסמוך ועל מי ליפול. וכן, מכות עושות לנו את זה. לא לנו, אלא למי שפגע בנו. ושוב יסלחו לי הפמינסטיות. גבר שלא יכול להגן עלייך זה גבר אימפוטנט. ואימפוטנציה, זה הכי לא סקסי שיש. 

וטיפ קטן לסיום: בתכל´ס, כל אחת מוצאת גבר

הוספת תגובה

|

בחזרה לעמוד הקודם

|

שלח/י לחבר/ה

    תגובות
 לילד בן העשר שהנושא זה סקס וכוסיות
לילד בן העשר אתה יכול למצוץ לי אתה נשמע לי סקסי ביותר
 
 www.porno365.co.il
www.boyzonn.com
 
 וואלה הכל פה כ"כ נכון
בואנה את ממש קלעפת בולל זה הכל כ"כ נכון ומדוייק!! יש לך שכל מושלם! :)
 
 וואלה הכל פה כ"כ נכון
קלעת בול****
 
 הסרת שיער בלייזר
http://www.laserhairremoval.co.il אתר הסרת שיער בלייזר להסיר שיער באינפרא אדום
 
 ריקי הייתי מפרק אותך
ךמנמח
 
 www.sex365.co.il
http://www.sex365-shop.co.il/store/dynamicIndex.asp www.5ex.co.il www.porn.365.co.il www.sex365.co.il
 
 וואלה שיחקת אותה !!
כל מילה פה נכונה באמת שיחקת אותה ותודה רבה על כל הטיפים ריקו´ש .....!! :) מוווואאאהה
 
 איזה זונה שלמטה
זונהזונהזונה
 
 מעולה , צריך לפרסם את זה
כתבת יפה יקירתי ......... מה שגבר לא יכול להיות זה להיות חברה טובה ...
 
 סקס וכוסיות
אני גם כן סקסי ילד בן 10 שוכב במיצה ומוצץ לילדות סקסיות וכוסיות
 
 טוני סופרנו סקסי
אני מ א ו ה ב ת!!!!
 
 טוני סופרנו סקסי
ריקי כל מילה בסלע
 
 פטנט
למכירה פטנט רב ערך052-6407628 0526407628 דניאל עם האינטיליגנציה הרגשית מחכה ליפה מכולן036047067 0526407628תודה
 
 david@walla.co.il
עשית לי את זה
 
 סקס
http://www.drsex.co.il
 
 סקס
http://www.csex.co.il/main.asp
 
 ריקי תעשי לי ילד......
תעשי לי ילד....
 
 תודה
תודה לכולכם על הפירגון! זו בדיוק הסיבה שכיף לכתוב לכם כל שבוע. המון המון תודה! ריקי.
 
 אחלה טור אחותי
אחלה טור אחותי
 
 גדול
היא הוררררסת. קטע גדול. My thoughts exactly!!!
 
 בעל
תודה על כל הטיפים
 
 גבר
הטוסיק שלו
 
 הבטחה
הפירגון שלך בכתבות הורס אותי,האמת שכמו שאת יודעת רגשית אני לא פנוי אבל הנה הבטחה מעל דפי האינטרנט שבשבילך אני תמיד פה, לאוזן קשבת, לפירגון אמיתי לביקורת שצריך, והעיקר לחברות אמת ,אני פה לנצח או עד שיגררו אותי....י
 


לימודי קוסמטיקה | קורס איפור | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | פרסמו אצלנו | © כל הזכויות שמורות ליופי | support@yofi.co.il